Condensator pornire motor, 1.5µF, 450V, SR PASSIVES, CBB60A-1.5/450
Condensator pornire motor, 1.5µF, 450V, SR PASSIVES, CBB60A-1.5/450, T100502
Spray pornire motor Prevent 200ml
Vezi produsul
Ornament buton pornire motor rosu Cod:YJ-01
Vezi produsul
Ornament buton pornire motor negru Cod:YJ-02
Buton pornire motor Cod: TL-29
vidaXL Motor pe benzină, negru, 6,5 CP, 4,8 kW
vidaxl
vidaXL Motor pe benzină, negru, 15 CP, 11 kW
vidaxl
Motor betoniera Limex 850 W
regata
Cablu de pornire 200A
Cablu de pornire 100A
Buton cu revenire pentru claxon / pornire motor Cod: ZY013
Betoniera Hardmix 120 L putere motor 450 W
hardmix
Suflanta si aspirator cu motor 3 in 1 LBH2600P Scheppach 5911104903, 1 Cp, 3500 rpm
scheppach
vidaXL Kit scule sincronizare motor pentru Jaguar & Land Rover V8 5.0L
vidaXL Set sincronizare motor Alfa Romeo, Vauxhall Opel 1,6 l & 1,8 l
Ulei motor ELF EVO 700 TD 10W40 5 Litri
Gossi set sincronizare motor alfa romeo, vauxhall opel 1,6 l & 1,8 l
gossi
Gossi kit scule sincronizare motor pentru jaguar & land rover v8 5.0l
gossi
Ulei motor Castrol Edge Turbo Diesel 5W/40 5 Litri
Set instrumente sincronizare motor diesel VAG 1.2, 1.4/1.6/1.9/2.0TDi
Drujba cu motor in doi timpi Troy 19800, 2.4 Cp, 45 cc
troy
Cablu amplificator pornire auto, 2 buc., 1800 A
Kit tester compresie pentru motor pe benzină
Set instrumente sincronizare motor - OPEL, 210127
vidaXL Set tester compresie pentru motor Diesel
Set instrumente sincronizare motor pentru BMW Mini Cooper și Cooper S
vidaXL Tester de compresie motor diesel, 20 piese
vidaXL Unelte distribuție motor Renault/Opel/Volvo/Mitsubishi/Chrysler
vidaXL Kit scule de sincronizare motor pentru BMW
Cablu amplificator pornire auto, 2 buc., 1000 A
Cablu curent pornire auto, 2 buc., 500 A
Cablu amplificator pornire auto, 2 buc., 750 A
Betoniera Hardmix 240 L putere motor 1100 W
hardmix
Betoniera Hardmix 200 L putere motor 850 W
Betoniera Hardmix 180 L putere motor 850 W
Betoniera Hardmix 140 L putere motor 550 W
Betoniera Hardmix 160 L putere motor 550 W
Clesti cablu pornire auto 400A set 2 bucati Cod: HEB-15
Gossi tester de compresie motor diesel, 20 piese
Ulei motor Urania FE 5W30 IVECO 5L Cod: DISUL22
Ulei motor ELF Evolution 700STI 10W/40 4 Litri
Description
Additional information
| Vandut de |
MIHANCEA GEORGIANA ANDREEA I.I. |
|---|---|
| Tip produs |
Clema |
| Material |
Plastic |
| Tip montare |
Clema |
Reviews (0)
Be the first to review “Condensator pornire motor, 1.5µF, 450V, SR PASSIVES, CBB60A-1.5/450, T100502” Anulează răspunsul